Regulowana pusta bransoletka ze stali nierdzewnej

Regulowana pusta bransoletka ze stali nierdzewnej

Dostarczamy regulowaną pustą bransoletkę ze stali nierdzewnej o świetnym designie i wysokiej jakości obróbce powierzchni. Otrzymasz 18 sztuk półfabrykatów do bransoletek ze stali nierdzewnej w 3 różnych rozmiarach, z 1 prętem do gięcia bransoletki, wystarczająca ilość i rozmiary mogą spełnić Twoje różne wymagania dotyczące majsterkowania, a także możesz dzielić się nimi z przyjaciółmi i rodziną. Sunbright jest producentem posiadającym certyfikaty ISO 9001 i AS 9100 i jest przedsiębiorstwem high-tech, które integruje badania i rozwój, produkcję i sprzedaż wysokiej jakości produktów i precyzyjnych komponentów. Aby sprostać wysokim wymaganiom jakościowym posiadamy szczegółowy system kontroli jakości oraz w pełni wyposażoną aparaturę pomiarową. Nasz profesjonalny zespół zarządzający posiada silne zaplecze techniczne i doskonały system zarządzania.

Szczegóły produktu

Regulowana pusta bransoletka ze stali nierdzewnej


1. Wprowadzenie do produktu

Regulowana pusta bransoletka ze stali nierdzewnej przyjmuje wysokiej jakości stal nierdzewną, te półfabrykaty bransoletek są trwałe, niezawodne i regulowane, niełatwe do wyblaknięcia, złamania lub odkształcenia, z przyjemną ciągliwością, dzięki czemu można zginać i formować bransoletki według potrzeb, mogą towarzyszyć przez długi czas.


2. Parametr produktu (specyfikacja)

Długość tej regulowanej pustej bransoletki ze stali nierdzewnej wynosi 6,3 cala/16 cm i zapewniamy 3 popularne szerokości, w tym 0,2 cala/5 mm, 0,4 cala/10 mm i 0,6 cala/15 mm, aby zaspokoić różne potrzeby ludzi;

Co więcej, narzędzie do gięcia ma około. 7,5 cala/19 cm długości, łatwe do zgięcia metalowe półfabrykaty bransoletki w owalną bransoletkę


3. Funkcja produktu i zastosowanie

Możesz nie tylko zginać i formować tę regulowaną pustą bransoletkę ze stali nierdzewnej zgodnie z własnymi preferencjami, zachowując jednocześnie jej kształt, ale także można je młotkować, tuszować i stemplować, tworzyć piękną biżuterię, zbierać więcej zabawy z majsterkowaniem, nadającą się do podarowania ich znajomym .

Dzięki tym narzędziom do gięcia możesz z łatwością wygiąć bransoletkę do pożądanego kształtu; Najpierw umieść na zakrzywionej powierzchni narzędzia i wygnij półfabrykaty bransoletki w 1/2, a następnie powtórz z drugiej strony, możesz łatwo dostosować stopień zgięcia w razie potrzeby.

Niezależnie od wieku, płci i pogody, te puste bransoletki DIY są odpowiednie do służenia jako prezenty na Boże Narodzenie, urodziny, baby shower, ukończenie szkoły, ślub, Nowy Rok, Walentynki itp.


4. Szczegóły produktu

Zestaw regulowanej pustej bransoletki ze stali nierdzewnej jest wykonany ze stali nierdzewnej, która ma dobrą trwałość i nie jest łatwa do złamania, pozwala zginać i formować bransoletkę, dobry materiał do spełnienia wymagań związanych z tworzeniem biżuterii.

Dobry dodatek do robienia bransoletek na mankiety, bransoletek, obrączki i innej biżuterii, może być młotkowany, tuszowany i stemplowany, zapewnia, że ​​możesz stworzyć piękną biżuterię i cieszyć się zabawą DIY.

Półfabrykaty bransoletek mogą być idealne do grawerowania, wytłoczenia w celu pozostawienia odcisku, a następnie przed rozpoczęciem zginania prosimy o zaklejenie wykrojów taśmą w celu ochrony powierzchni przed uszkodzeniem, stworzenie wymownego prezentu, takiego jak wygrawerowane nazwiska, adresy, data i inne sentymenty do tych stempli dla twoich kochanków.
5. Dostawa, wysyłka i obsługa

Pakiet jest standardowym pakietem eksportowym. Wszystkie rodzaje sposobów wysyłki mogą być używane ekspresowo, drogą lotniczą lub morską.

Aby uzyskać akceptację i satysfakcję od naszych klientów, niezbędna jest dla nas szybka dostawa, staranne zorganizowanie wysyłki i ciągłość usług.

Głęboko wdrażamy filozofię biznesową zorientowaną na klienta, stawiającą na jakość.

Wdrażamy również „Program oceny wyników”, aby stale poprawiać nasze możliwości techniczne, jakość i umiejętności zarządzania oraz usługi.


6.FAQ

kim jesteśmy?

Sunbright to przedsiębiorstwo high-tech, które integruje badania i rozwój, produkcję i sprzedaż wysokiej klasy produktów i precyzyjnych komponentów. Produkty są szeroko stosowane w komunikacji, instrumentach precyzyjnych, sprzęcie medycznym, pociągach dużych prędkości, motoryzacji, lotnictwie i innych branżach.


jak możemy zagwarantować jakość?

Warsztat i masa produkcyjna podlegają ścisłej kontroli zgodnie z normą certyfikacji ISO 9001 i AS 9100D. Próbka przedprodukcyjna potwierdzona przed masową produkcją, końcowa kontrola przed wysyłką.


co możesz u nas kupić?

Precyzyjne części do obróbki CNC, w tym toczenie CNC i frezowanie CNC, niestandardowe części CNC, samochodowe części zamienne CNC, części do odlewania ciśnieniowego, części do kucia, formy wtryskowe, formy itp.


dlaczego warto kupować u nas, a nie od innych dostawców?

Mamy doświadczenie w personalizacji od ponad 20 lat. Dzięki koncepcji „pragmatyzmu” zapewniamy klientom kompleksowe rozwiązania wysokiej jakości, od surowców po inżynierię procesu i produkcję. Produkty są szeroko stosowane w komunikacji, instrumentach precyzyjnych, sprzęcie medycznym, pociągach dużych prędkości, motoryzacji, lotnictwie i innych branżach.


Jakie usługi możemy dostarczyć?

Możemy świadczyć usługi precyzyjnej obróbki CNC, usługi produkcji blach, usługi form wtryskowych z tworzyw sztucznych, niektóre pełne usługi w zakresie narzędzi do pielęgnacji urody i ozdób górnych.Gorące Tagi: Regulowana pusta bransoletka ze stali nierdzewnej, dostosowana, luzem, Chiny, niska cena, jakość, trwałość, producenci, dostawcy, cena, oferta

Wyślij zapytanie

Produkty powiązane