Części niestandardowe CNC

Oferujemy serwis części niestandardowych CNC do zastosowania w wielu branżach i sektorach. Sunbright posiada certyfikaty ISO 9001 i AS 9100D od ponad 20 lat, NADCAP-NDT (kontrola cząstek magnetycznych) w 2019 roku.

Sunbright ma fabrykę o powierzchni około 50 000 metrów kwadratowych, całkowitą inwestycję około 60 milionów dolarów i ponad 1000 zestawów zaawansowanych urządzeń do produkcji i przetwarzania. Ponad 20 precyzyjnych urządzeń testujących.

Skontaktuj się z nami i prześlij informacje o niestandardowych częściach do obróbki CNC, aby uzyskać szczegółową wycenę niestandardowych części CNC. Jesteśmy Twoim niezawodnym producentem niestandardowych części CNC.

Zapewniamy dostosowane Części niestandardowe CNC, możesz skontaktować się z nami w sprawie wyceny i ceny, jeśli chcesz kupić. SunBright Technology jest jednym z Części niestandardowe CNC producentów i dostawców w Chinach. Jest to zaawansowana technologicznie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, zainwestowana wspólnie przez Hong Kong Xinhui Group i Shengda International (Hong Kong) Co., Ltd. Jeśli chcesz kupować hurtowo, możesz kupić produkty dobrej jakości po niskich cenach. Nasze produkty są bardzo trwałe, możesz mieć pewność, że je kupisz.