Obróbka CNC Frezowanie części telekomunikacyjnych

Obróbka CNC Frezowanie części telekomunikacyjnych

Dostarczamy CNC Machining Milling Telecom Parts przez profesjonalną fabrykę produkcyjną z certyfikatem ISO 9001 i AS 9100D od ponad 20 lat. Sunbright to przedsiębiorstwo high-tech, które integruje badania i rozwój, produkcję i sprzedaż wysokiej klasy produktów i precyzyjnych komponentów. Mamy doświadczony zespół badawczo-rozwojowy i inżynieryjny, zaawansowaną wielkość produkcji, sprzęt do testowania i kontroli oraz doskonałe systemy zarządzania. Posiadamy około 1000 zestawów różnych zaawansowanych maszyn produkcyjnych i 20 zestawów precyzyjnych urządzeń do testowania i kontroli.

Szczegóły produktu

Obróbka CNC Frezowanie części telekomunikacyjnych1. ProduktWstęp

Technologie cyfrowe i frezarki CNC pozwalają na rozwiązanie wielu problemów, których nie da się łatwo rozwiązać dotychczasowymi metodami.

Technologia podchodzi do procesu pracy w sposób bardziej efektywny i wydajny.

Dzięki procesowi frezowania CNC możemy produkować niestandardowe części frezowane z różnych materiałów, takich jak metale i tworzywa sztuczne, oraz wytwarzać różnorodne produkty do obróbki CNC na zamówienie.

Te części do obróbki skrawaniem CNC Telecom przyjmują proces frezowania CNC.


2. Parametr produktu (specyfikacja)

Chropowatość powierzchni wynosi Ra 0,1-3,2.

Zakres pracy toczenia CNC to φ0,5 mm-φ150 mm * 300 mm

Zakres pracy frezowania CNC wynosi 510 mm * 1020 mm * 500 mm


3. Funkcja produktu i zastosowanie

Koncentrujemy się na produkcji niestandardowych, precyzyjnych części aluminiowych o złożonej strukturze i zobowiązujemy się do dostarczania naszym klientom wysokiej dokładności i spójnych komponentów.

Surowcem do obróbki CNC Frezowanie części telekomunikacyjnych jest aluminium.

Ponieważ metale lekkie są szeroko stosowane, części do obróbki aluminium stają się wyborem wielu gałęzi przemysłu.

Dzięki całemu naszemu doświadczeniu w obróbce, aluminium CNC jest naszą wiedzą od wielu lat.

Jako wyspecjalizowany producent precyzyjnych części mechanicznych dla telekomunikacji, lotnictwa i przemysłu medycznego.

Nieustannie inwestujemy w nowy sprzęt CNC i wykwalifikowanych pracowników, aby zapewnić naszemu zespołowi silną przewagę konkurencyjną.


4. Szczegóły produktu

Tolerancja wszystkich wymiarów wynosi od +/- 0,005 mm ~ +/- 0,01 mm.

Te części do obróbki skrawaniem CNC Telecom są ściśle kontrolowane zgodnie ze standardem certyfikacji ISO9001 i AS9100D.

Aby sprostać wysokiej jakości, posiadamy szczegółowy system kontroli jakości oraz w pełni wyposażoną aparaturę pomiarową.

Udoskonalamy również proces obróbki aluminium, aby poprawić wydajność i jakość oraz nadal zaspokajać potrzeby produkcyjne klientów.


5. Dostawa, wysyłka i obsługa

Pakiet jest standardowym pakietem eksportowym. Wszystkie rodzaje sposobów wysyłki mogą być używane ekspresowo, drogą lotniczą i morską. Aby uzyskać akceptację i satysfakcję od naszych klientów, niezbędna jest dla nas szybka dostawa, staranne zorganizowanie wysyłki i ciągłość usług.

Głęboko wdrażamy filozofię biznesową zorientowaną na klienta, stawiającą na jakość. Wdrażamy również „Program oceny wyników”, aby stale poprawiać nasze możliwości techniczne, jakość i umiejętności zarządzania oraz usługi.


6.FAQ

kim jesteśmy?

Sunbright to przedsiębiorstwo high-tech, które integruje badania i rozwój, produkcję i sprzedaż wysokiej klasy produktów i precyzyjnych komponentów. Produkty są szeroko stosowane w komunikacji, instrumentach precyzyjnych, sprzęcie medycznym, pociągach dużych prędkości, motoryzacji, lotnictwie i innych branżach.


jak możemy zagwarantować jakość?

Warsztat i masa produkcyjna podlegają ścisłej kontroli zgodnie z normą certyfikacji ISO 9001 i AS 9100D. Próbka przedprodukcyjna potwierdzona przed masową produkcją, końcowa kontrola przed wysyłką.


co możesz u nas kupić?

Precyzyjne części do obróbki CNC, w tym toczenie CNC i frezowanie CNC, niestandardowe części CNC, samochodowe części zamienne CNC, części do odlewania ciśnieniowego, części do kucia, formy wtryskowe, formy itp.


dlaczego warto kupować u nas, a nie od innych dostawców?

Mamy doświadczenie w personalizacji od ponad 20 lat. Dzięki koncepcji „pragmatyzmu” zapewniamy klientom kompleksowe rozwiązania wysokiej jakości, od surowców po inżynierię procesu i produkcję. Produkty są szeroko stosowane w komunikacji, instrumentach precyzyjnych, sprzęcie medycznym, pociągach dużych prędkości, motoryzacji, lotnictwie i innych branżach.


Jakie usługi możemy dostarczyć?

Możemy świadczyć usługi precyzyjnej obróbki CNC, usługi produkcji blach, usługi form wtryskowych z tworzyw sztucznych, niektóre pełne usługi w zakresie narzędzi do pielęgnacji urody i ozdób górnych.Gorące Tagi: Obróbka CNC Frezowanie części telekomunikacyjnych, dostosowane, luzem, Chiny, niska cena, jakość, trwałe, producenci, dostawcy, cena, oferta cenowa

Wyślij zapytanie

Produkty powiązane