Złożone wieloosiowe części Linka CNC w silniku lotniczym

Złożone wieloosiowe części Linka CNC w silniku lotniczym

dostarczamy złożone wieloosiowe części linka CNC w silnikach lotniczych, w tym wirnik, zamknięty blisk i wielostopniowe łopatki pompy molekularnej. Jesteśmy precyzyjną firmą produkcyjną integrującą rozwój, projektowanie, produkcję i sprzedaż. Naszymi głównymi produktami są precyzyjne komponenty dla przemysłu lotniczego, telekomunikacyjnego, kontroli gazu, przemysłu medycznego i samochodowego itp. Od ponad 20 lat posiadamy certyfikat ISO 9001 i AS 9100D, certyfikat NADCAP - NDT (kontrola cząstek magnetycznych) w 2019 roku. wdrożyła system ERP od 2018 roku, a system lean manufacturing od 2020 roku.

Szczegóły produktu

Złożone wieloosiowe części linka CNC w silniku Aero1. Wprowadzenie do produktu

Technologia obróbki złożonych wieloosiowych elementów linka CNC w silniku Aero to mikroobróbka CNC z frezowaniem CNC.

To bardzo złożone i precyzyjne części. Może bezpośrednio wpływać na osiągi, niezawodność i ekonomię samolotu.

Powierzchnie łopatek integralnej łopatki zamkniętej to w większości powierzchnie o swobodnym kształcie, które są trudne w obróbce, zwłaszcza zamknięte łopatki silników lotniczych, pomp chłodzących reaktor jądrowy itp., które wymagają wysokiej dokładności obróbki i dobrej konsystencji łopatek, dzięki czemu mają zawsze zajmował się produkcją mechaniczną.

Trudny problem. Wieloosiowe centrum obróbcze CNC do frezowania może dobrze rozwiązać problemy przetwarzania integralnej zamkniętej bliski, dlatego stało się jednym z najczęściej używanych urządzeń do obróbki tego rodzaju części.


2. Parametr produktu (specyfikacja)

Chropowatość powierzchni wynosi Ra 0,1-3,2.

Zakres pracy toczenia CNC to φ0,5 mm-φ150 mm * 300 mm

Zakres pracy frezowania CNC wynosi 510 mm * 1020 mm * 500 mm


3. Funkcja produktu i zastosowanie

Złożone wieloosiowe części linka CNC w silniku Aero mogą być realizowane pięcioosiową obróbką powiązań i przetwarzać zintegrowaną zamkniętą bliską z bardzo precyzyjnym posuwem interpolacyjnym, który może osiągnąć idealną dokładność konturu ostrza i wymagania dotyczące spójności.

Precyzyjna obróbka części, takich jak wirniki, łopatki, łopatki pomp molekularnych, osłony turbin, formy, osłony itp., zaspokaja potrzeby przemysłu lotniczego, części samochodowych, części hydraulicznych, precyzyjnych form i innych gałęzi przemysłu.


4. Szczegóły produktu

Tolerancja wszystkich wymiarów wynosi od 0,02 mm do 0,1 mm. Montaż klucza tolerancji wynosi 0,01 mm.

Te części do obróbki samolotów są ściśle kontrolowane zgodnie ze standardem certyfikacji NADCAP - NDT.

Jedną z największych zalet jest duża wielkość produkcji. Posiadamy maszynę współrzędnościową 3D, która może w pełni sprawdzić gęstość i tolerancję w minimalnym zakresie.


5. Dostawa, wysyłka i obsługa

Pakiet jest standardowym pakietem eksportowym. Wszystkie rodzaje sposobów wysyłki mogą być używane ekspresowo, drogą lotniczą i morską.

Aby uzyskać akceptację i satysfakcję od naszych klientów, niezbędna jest dla nas szybka dostawa, staranne zorganizowanie wysyłki i ciągłość usług.

Głęboko wdrażamy filozofię biznesową zorientowaną na klienta, stawiającą na jakość.

Wdrażamy również „Program oceny wyników”, aby stale poprawiać nasze możliwości techniczne, jakość i umiejętności zarządzania oraz usługi.


6.FAQ

kim jesteśmy?

Sunbright to przedsiębiorstwo high-tech, które integruje badania i rozwój, produkcję i sprzedaż wysokiej klasy produktów i precyzyjnych komponentów. Produkty są szeroko stosowane w komunikacji, instrumentach precyzyjnych, sprzęcie medycznym, pociągach dużych prędkości, motoryzacji, lotnictwie i innych branżach.


jak możemy zagwarantować jakość?

Warsztat i masa produkcyjna podlegają ścisłej kontroli zgodnie z normą certyfikacji ISO 9001 i AS 9100D. Próbka przedprodukcyjna potwierdzona przed masową produkcją, końcowa kontrola przed wysyłką.


co możesz u nas kupić?

Precyzyjne części do obróbki CNC, w tym toczenie CNC i frezowanie CNC, niestandardowe części CNC, samochodowe części zamienne CNC, części do odlewania ciśnieniowego, części do kucia, formy wtryskowe, formy itp.


dlaczego warto kupować u nas, a nie od innych dostawców?

Mamy doświadczenie w personalizacji od ponad 20 lat. Dzięki koncepcji „pragmatyzmu” zapewniamy klientom kompleksowe rozwiązania wysokiej jakości, od surowców po inżynierię procesu i produkcję. Produkty są szeroko stosowane w komunikacji, instrumentach precyzyjnych, sprzęcie medycznym, pociągach dużych prędkości, motoryzacji, lotnictwie i innych branżach.

 

Jakie usługi możemy dostarczyć?

Możemy świadczyć usługi precyzyjnej obróbki CNC, usługi produkcji blach, usługi form wtryskowych z tworzyw sztucznych, niektóre pełne usługi w zakresie narzędzi do pielęgnacji urody i ozdób górnych.Gorące Tagi: Złożone wieloosiowe części CNC Linka w silniku lotniczym, dostosowane, luzem, Chiny, niska cena, jakość, trwałość, producenci, dostawcy, cena, oferta cenowa

Wyślij zapytanie

Produkty powiązane