Pan Lee Dyrektor Generalny Odwiedził BYD

- 2021-11-25-

Nasz dyrektor generalny, pan Lee, odwiedził BYD Company Limited z Shenzhen Microwave Communication Technology Application Industry Association w dniu 18 listopada 2021 r.W pierwszej kolejności wszyscy uczestnicy zwiedzili halę wystawienniczą BYD. Dzięki temu uczestnicy poczuli historię rozwoju oraz osiągnięcia naukowo-techniczne BYD i wyrazili swój szok. Ściana patentowa, eksperyment z akupunkturą na baterie, samochód koncepcyjny, inteligentny transport kolejowy itp. pozwalają każdemu bardziej intuicyjnie doświadczyć imponującej siły BYD.


Salon BYD

Podczas sesji dyskusyjnej w salonie, zastępca dyrektora generalnego bezpośredniego działu biznesowego BYD, Fubing Song, wygłosił przemówienie, witając serdecznie przybycie stowarzyszenia.


Jako weteran, który od ponad 20 lat pracuje w BYD, powiedział z dużym doświadczeniem, że BYD może dziś osiągnąć takie osiągnięcie, z jednej strony jest to koncentracja na badaniach i rozwoju technologii, z drugiej przyszłościowy układ branży.

Dziś BYD stał się krajowym i międzynarodowym liderem w dziedzinie nowych pojazdów energetycznych, a także osiągnął imponujące wyniki w nowej energetyce, elektronice i transporcie kolejowym. Dziś BYD stał się bardziej otwarty i integracyjny, mając nadzieję na nawiązanie bliskich relacji kooperacyjnych z przedsiębiorstwami przemysłowymi w celu wspólnego rozwoju.


Następnie delegaci na konferencji wygłaszali kolejne przemówienia, przedstawiając swoje zalety i zasoby, jakie mogą zapewnić, a także oczekując możliwości współpracy z BYD i przedsiębiorstwami branżowymi stowarzyszenia. W szczególności kilku przedstawicieli rodaków z Tajwanu, którzy wzięli udział w spotkaniu, wyraziło podziw dla naukowej i technologicznej potęgi BYD i miało nadzieję na głęboką współpracę z BYD.Wreszcie, BYD wygłosił przemówienie końcowe w imieniu Xiaoyan Zhu i wyraźnie wspomniał, że BYD zmieniło swoje nowe logo, wskazując, że BYD jest bardziej otwarty i tolerancyjny oraz oczekuje korzystnej dla wszystkich współpracy z sieciami branżowymi.


Po tej wizycie pan Lee poważnie zastanowił się nad planem strategii rozwoju firmy.Metalowe precyzyjne kucie części zamiennych do samochodóworazCzęści samochodowe do wtrysku tworzyw sztucznych . Mamy nadzieję, że w najbliższej przyszłości nasza firma może nawiązać głęboką i szeroką współpracę z branżą motoryzacyjną. Produkujemy części do precyzyjnej obróbki CNC, produkcję części metalowych i części do wtrysku tworzyw sztucznych jak poniżej.Metalowe precyzyjne kucie części zamiennych do samochodów 


Części samochodowe do wtrysku tworzyw sztucznych