Plastikowe butelki do wydmuchiwania zwierząt domowych

Plastikowe butelki do wydmuchiwania zwierząt domowych

Dostarczamy plastikowe butelki do wydmuchiwania butelek dla zwierząt domowych z niestandardową specyfikacją. Sunbright jest producentem posiadającym certyfikaty ISO 9001 i AS 9100 i zyskał reputację jednego z najlepszych w branży, oferując wysokiej jakości, niedrogie kompleksowe rozwiązania. Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją precyzyjną, integrującą badania i rozwój, projektowanie, produkcję i sprzedaż. Posiadamy około 1000 zestawów różnych zaawansowanych maszyn produkcyjnych oraz 20 zestawów precyzyjnych urządzeń do testowania i kontroli. Aby sprostać wysokim wymaganiom jakościowym, posiadamy szczegółowy system kontroli jakości oraz w pełni wyposażony sprzęt pomiarowy. Nasz profesjonalny zespół zarządzający posiada silne zaplecze techniczne i doskonały system zarządzania.

Szczegóły produktu

Plastikowe butelki do wydmuchiwania zwierząt domowych


1. Wprowadzenie do produktu

Formowanie z rozdmuchiwaniem to jeden z dwóch najpopularniejszych sposobów wytwarzania wysokiej jakości, opłacalnych części z tworzyw sztucznych.

Proces formowania z rozdmuchem jest przeznaczony do wytwarzania jednoczęściowych pustych przedmiotów o dużej objętości.

Plastikowe butelki do wydmuchiwania butelek dla zwierząt domowych wykorzystują ten proces.

Formowanie z rozdmuchem tworzy bardzo jednorodne, cienkościenne pojemniki. I może to zrobić bardzo ekonomicznie.

 

2. Parametr produktu (specyfikacja)

Chropowatość powierzchni wynosi Ra 0,1-3,2.

Zakres pracy toczenia CNC to φ0,5 mm-φ150 mm * 300 mm

Zakres pracy frezowania CNC wynosi 510 mm * 1020 mm * 500 mm


3. Funkcja produktu i zastosowanie

Plastikowe butelki do rozdmuchiwania butelek dla zwierząt domowych oferują wyraźne zalety, takie jak koszty formowania z rozdmuchiwaniem są niższe w porównaniu z formowaniem wtryskowym, a koszty maszyn są zwykle również niższe.

Tymczasem konstrukcja jednoczęściowa, dzięki której nie ma potrzeby łączenia połówek części, co pozwala uzyskać kształty, których nie jest w stanie wytworzyć formowanie wtryskowe.

Przykładami części i produktów wytwarzanych za pomocą formowania z rozdmuchiwaniem są butelki na wodę, szampony i inne małe butelki, części samochodowe, siedzenia i krzesła stadionowe, konewki, chłodnice lub inne puste części.


4. Szczegóły produktu

Formy do rozdmuchiwania mają większą swobodę projektowania między połówkami formy, ponieważ każda połówka formy tworzy własny kształt ściany.

W przypadku formowania z rozdmuchiwaniem tworzenie formy jest ważne, ale istnieją również zmienne, takie jak ścieńczenie ścian, przecieki powietrza, błysk i smugi, które należy monitorować.

Na przykład zmienność grubości ścianek jest często istotnym czynnikiem, który powinni wziąć pod uwagę projektanci produktów.

Kontrola jakości jest ważną częścią procesu.

I ita ważne jest, aby szukać dostawcy, który ma odpowiednie kwalifikacje i przeszkolony do pomiaru, monitorowania i poprawia każdy aspekt produktu.

Sunbright to najlepszy wybór i specjalizuje się w formach do rozdmuchiwania, takich jak plastikowe butelki do rozdmuchiwania butelek dla zwierząt.


5. Dostawa, wysyłka i obsługa

Pakiet jest standardowym pakietem eksportowym. Wszystkie rodzaje sposobów wysyłki mogą być używane ekspresowo, drogą lotniczą i morską.

Aby uzyskać akceptację i satysfakcję od naszych klientów, niezbędna jest dla nas szybka dostawa, staranne zorganizowanie wysyłki i ciągłość usług.

Głęboko wdrażamy filozofię biznesową zorientowaną na klienta, stawiającą na jakość.

Wdrażamy również „Program oceny wyników”, aby stale poprawiać nasze możliwości techniczne, jakość i umiejętności zarządzania oraz usługi.


6.FAQ

kim jesteśmy?

Sunbright to przedsiębiorstwo high-tech, które integruje badania i rozwój, produkcję i sprzedaż wysokiej klasy produktów i precyzyjnych komponentów. Produkty są szeroko stosowane w komunikacji, instrumentach precyzyjnych, sprzęcie medycznym, pociągach dużych prędkości, motoryzacji, lotnictwie i innych branżach.


jak możemy zagwarantować jakość?

Warsztat i masa produkcyjna podlegają ścisłej kontroli zgodnie z normą certyfikacji ISO 9001 i AS 9100D. Próbka przedprodukcyjna potwierdzona przed masową produkcją, końcowa kontrola przed wysyłką.


co możesz u nas kupić?

Precyzyjne części do obróbki CNC, w tym toczenie CNC i frezowanie CNC, niestandardowe części CNC, samochodowe części zamienne CNC, części do odlewania ciśnieniowego, części do kucia, formy wtryskowe, formy itp.


dlaczego warto kupować u nas, a nie od innych dostawców?

Mamy doświadczenie w personalizacji od ponad 20 lat. Dzięki koncepcji „pragmatyzmu” zapewniamy klientom kompleksowe rozwiązania wysokiej jakości, od surowców po inżynierię procesu i produkcję. Produkty są szeroko stosowane w komunikacji, instrumentach precyzyjnych, sprzęcie medycznym, pociągach dużych prędkości, motoryzacji, lotnictwie i innych branżach.


Jakie usługi możemy dostarczyć?

Możemy świadczyć usługi precyzyjnej obróbki CNC, usługi produkcji blach, usługi form wtryskowych z tworzyw sztucznych, niektóre pełne usługi w zakresie narzędzi do pielęgnacji urody i ozdób górnych.Gorące tagi: Plastikowe butelki do wydmuchiwania zwierząt domowych Formy do rozdmuchiwania, dostosowane, luzem, Chiny, niska cena, jakość, trwałe, producenci, dostawcy, cena, oferta cenowa

wysłać zapytanie

związane produkty