Profesjonalne formy do tłoczenia metali

Profesjonalne formy do tłoczenia metali

Dostarczamy profesjonalne formy do tłoczenia metali z precyzyjną firmą produkcyjną, integrującą badania i rozwój, projektowanie, produkcję i sprzedaż. Mamy około 1000 zestawów różnych zaawansowanych maszyn produkcyjnych i 20 zestawów precyzyjnego sprzętu do testowania i kontroli. Od ponad 20 lat przeszliśmy certyfikację ISO 9001 i AS 9100D. Aby sprostać wysokim wymaganiom jakościowym posiadamy szczegółowy system kontroli jakości oraz w pełni wyposażoną aparaturę pomiarową. Naszym głównym rynkiem jest Europa i Stany Zjednoczone. Nasz profesjonalny zespół zarządzający posiada silne zaplecze techniczne i doskonały system zarządzania, który może zapewnić klientom produkty i usługi wysokiej jakości.

Szczegóły produktu

Profesjonalne formy do tłoczenia metali
1. Wprowadzenie do produktu

Tłoczenie metalu jest stosunkowo prostym procesem, w przypadku walcowania lub blachy. Umieszcza się go w prasie, która ma matrycę o pożądanym kształcie części.

Za pomocą siły i ściskania matryca jest wciskana w metal.

Po określonym czasie częściowo ukończona część jest usuwana.

Choć może się to wydawać bardzo łatwe do zrozumienia, w rzeczywistości należy wykonać kilka różnych kroków, które obejmują przycinanie, wykańczanie i inne procedury mające na celu wyprodukowanie gotowej części.

Te profesjonalne formy do tłoczenia metali są wytwarzane z dokładnych metalowych kształtów z drobiazgową dokładnością i pomiarami.

  

2. Parametr produktu (specyfikacja)

Chropowatość powierzchni wynosi Ra 0,1-3,2.

Zakres pracy toczenia CNC to φ0,5 mm-φ150 mm * 300 mm

Zakres pracy frezowania CNC wynosi 510 mm * 1020 mm * 500 mm


3. Funkcja produktu i zastosowanie

Forma jest matrycą, która jest specjalnie zaprojektowana jako narzędzie w niektórych przemysłowych procesach produkcyjnych, takich jak formowanie, odlewanie, głębokie tłoczenie, które służy do nadawania ostatecznej lub pośredniej formy obrabianemu przedmiotowi lub przetwarzanemu materiałowi.

Jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne formy do tłoczenia metali z dużą siłą wsparcia technicznego. Formy te są używane głównie w wielu różnych dziedzinach przemysłu.

 

4. Szczegóły produktu

W precyzyjnym tłoczeniu metali forma zwykle składa się z dwóch lub więcej półskorup, których zakres wyznacza obszar przestrzeni kształtem przedmiotu, który ma zostać uzyskany.

Formy produkcyjne wykonywane są najczęściej ze stali hartowanej lub hartowanej.

Te profesjonalne formy do tłoczenia metali są poddawane krytycznej kontroli zgodnie z normą ISO 9001 i AS9001 NADCAP - standard certyfikatu NDT.

Aby sprostać wysokiej jakości, posiadamy szczegółowy system kontroli jakości oraz w pełni wyposażoną aparaturę pomiarową.5. Dostawa, wysyłka i obsługa

Pakiet jest standardowym pakietem eksportowym. Wszystkie rodzaje sposobów wysyłki mogą być używane ekspresowo, drogą lotniczą i morską.

Aby uzyskać akceptację i satysfakcję od naszych klientów, niezbędna jest szybka dostawa, staranne zorganizowanie wysyłki i ciągła obsługa.

Głęboko wdrażamy filozofię biznesową zorientowaną na klienta, stawiającą na jakość.

Wdrażamy również „Program oceny wyników”, aby stale poprawiać nasze możliwości techniczne, jakość i umiejętności zarządzania oraz usługi.


6.FAQ

kim jesteśmy?

Sunbright to przedsiębiorstwo high-tech, które integruje badania i rozwój, produkcję i sprzedaż wysokiej klasy produktów i precyzyjnych komponentów. Produkty są szeroko stosowane w komunikacji, instrumentach precyzyjnych, sprzęcie medycznym, pociągach dużych prędkości, motoryzacji, lotnictwie i innych branżach.


jak możemy zagwarantować jakość?

Warsztat i masa produkcyjna podlegają ścisłej kontroli zgodnie z normą certyfikacji ISO 9001 i AS 9100D. Próbka przedprodukcyjna potwierdzona przed masową produkcją, końcowa kontrola przed wysyłką.


co możesz u nas kupić?

Precyzyjne części do obróbki CNC, w tym toczenie CNC i frezowanie CNC, niestandardowe części CNC, samochodowe części zamienne CNC, części do odlewania ciśnieniowego, części do kucia, formy wtryskowe, formy itp.


dlaczego warto kupować u nas, a nie od innych dostawców?

Mamy doświadczenie w personalizacji od ponad 20 lat. Dzięki koncepcji „pragmatyzmu” zapewniamy klientom kompleksowe rozwiązania wysokiej jakości, od surowców po inżynierię procesu i produkcję. Produkty są szeroko stosowane w komunikacji, instrumentach precyzyjnych, sprzęcie medycznym, pociągach dużych prędkości, motoryzacji, lotnictwie i innych branżach.


Jakie usługi możemy dostarczyć?

Możemy świadczyć usługi precyzyjnej obróbki CNC, usługi produkcji blach, usługi form wtryskowych z tworzyw sztucznych, niektóre pełne usługi w zakresie narzędzi do pielęgnacji urody i ozdób górnych.Gorące Tagi: Profesjonalne formy do tłoczenia metali, dostosowane, luzem, Chiny, niska cena, jakość, trwałość, producenci, dostawcy, cena, oferta cenowa

Wyślij zapytanie

Produkty powiązane