Kucie Przetwarzanie czerwonych wykrawarek

Kucie Przetwarzanie czerwonych wykrawarek

Dostarczamy czerwone wykrawarki do obróbki kuźniczej z wyspecjalizowanym producentem wysokiej jakości precyzyjnych części mechanicznych. Ze względu na naszą długą i doskonałą reputację jesteśmy preferowanym dostawcą dla klientów z branży lotniczej, elektronicznej, medycznej, transportowej i komputerowej. staramy się rozwijać silne relacje i terminowo produkować doskonałe części. Nasze zaangażowanie we współpracę z firmami o różnej wielkości i możliwościach pozwala nam na dalszy rozwój na dojrzewającym rynku. Nasz profesjonalny zespół zarządzający posiada silne zaplecze techniczne i doskonały system zarządzania, który może zapewnić klientom produkty i usługi wysokiej jakości.

Szczegóły produktu

Kucie Przetwarzanie czerwonych wykrawarek


1. Wprowadzenie do produktu

Proces wykrawania na czerwono jest jedną z metod obróbki części metalowych bez cięcia, co pozwala zaoszczędzić wiele surowców metalowych.

Ma nie tylko wysoką wydajność produkcji, ale także oszczędza robociznę i materiały.

Może oczywiście poprawić efektywność ekonomiczną i jakość produktu. Przetwarzanie kucia Czerwone części wykrawające nadają się do masowej produkcji i wysokiej wydajności.


2. Parametr produktu (specyfikacja)

Chropowatość powierzchni wynosi Ra 0,1-3,2.

Zakres pracy toczenia CNC to φ0,5 mm-φ150 mm * 300 mm

Zakres pracy frezowania CNC wynosi 510 mm * 1020 mm * 500 mm


3. Funkcja produktu i zastosowanie

Czerwony proces wykrawania ma szerokie i dalekosiężne znaczenie praktyczne dla produkcji mechanicznej, takiej jak produkty codziennego użytku, obrona narodowa, części lotnicze i inne zastosowania.

Przetwarzanie kucia Red Punching Parts mają wiele mechanicznych części, które są bardzo odpowiednie do czerwonego procesu wykrawania.

Na przykład silniki wysokoprężne, ciągniki, samochody, pociski itp.

Czerwony proces wykrawania jest szeroko stosowany w codziennym przemyśle sprzętowym, takim jak różne zawory, łączniki rurowe, nakrętki itp. Osprzęt do rur, który jest dziurkowany miedzią.

Posiadają niezrównaną jakość i w przeszłości zastąpili tradycyjny proces obróbki metalu.


4. Szczegóły produktu

Czerwony proces wykrawania ma dobrą zdolność adaptacji i może być szeroko stosowany. Czerwony proces wykrawania to głębszy i szerszy rozwój kucia precyzyjnego. Formowanie nie jest ograniczone zewnętrznym kształtem części produktu;

Te czerwone wykrawarki do obróbki kucia są ściśle kontrolowane zgodnie z normą ISO 9001 i AS9001D NADCAP - standard certyfikacji NDT.

Tolerancja wszystkich wymiarów wynosi od +/- 0,005 mm ~ +/- 0,01 mm. Aby sprostać wysokiej jakości, posiadamy szczegółowy system kontroli jakości i w pełni wyposażony sprzęt pomiarowy.


5. Dostawa, wysyłka i obsługa

Pakiet jest standardowym pakietem eksportowym. Wszystkie rodzaje sposobów wysyłki mogą być używane ekspresowo, drogą lotniczą i morską.

Aby uzyskać akceptację i satysfakcję od naszych klientów, niezbędna jest dla nas szybka dostawa, staranne zorganizowanie wysyłki i ciągłość usług.

Głęboko wdrażamy filozofię biznesową zorientowaną na klienta, stawiającą na jakość.

Wdrażamy również „Program oceny wyników”, aby stale poprawiać nasze możliwości techniczne, jakość i umiejętności zarządzania oraz usługi.


6.FAQ

kim jesteśmy?

Sunbright to przedsiębiorstwo high-tech, które integruje badania i rozwój, produkcję i sprzedaż wysokiej klasy produktów i precyzyjnych komponentów. Produkty są szeroko stosowane w komunikacji, instrumentach precyzyjnych, sprzęcie medycznym, pociągach dużych prędkości, motoryzacji, lotnictwie i innych branżach.


jak możemy zagwarantować jakość?

Warsztat i masa produkcyjna podlegają ścisłej kontroli zgodnie z normą certyfikacji ISO 9001 i AS 9100D. Próbka przedprodukcyjna potwierdzona przed masową produkcją, końcowa kontrola przed wysyłką.


co możesz u nas kupić?

Precyzyjne części do obróbki CNC, w tym toczenie CNC i frezowanie CNC, niestandardowe części CNC, samochodowe części zamienne CNC, części do odlewania ciśnieniowego, części do kucia, formy wtryskowe, formy itp.


dlaczego warto kupować u nas, a nie od innych dostawców?

Mamy doświadczenie w personalizacji od ponad 20 lat. Dzięki koncepcji „pragmatyzmu” zapewniamy klientom kompleksowe rozwiązania wysokiej jakości, od surowców po inżynierię procesu i produkcję. Produkty są szeroko stosowane w komunikacji, instrumentach precyzyjnych, sprzęcie medycznym, pociągach dużych prędkości, motoryzacji, lotnictwie i innych branżach.


Jakie usługi możemy dostarczyć?

Możemy świadczyć usługi precyzyjnej obróbki CNC, usługi produkcji blach, usługi form wtryskowych z tworzyw sztucznych, niektóre pełne usługi w zakresie narzędzi do pielęgnacji urody i ozdób górnych.Gorące tagi: Kucie Przetwarzanie czerwonych wykrawarek, dostosowane, luzem, Chiny, niska cena, jakość, trwałe, producenci, dostawcy, cena, oferta cenowa

wysłać zapytanie

związane produkty