Metalowe precyzyjne kucie części zamiennych do samochodów

Metalowe precyzyjne kucie części zamiennych do samochodów

Oferujemy metalowe części zamienne do precyzyjnego kucia z wysokiej jakości precyzyjnymi częściami mechanicznymi. Jesteśmy precyzyjną firmą produkcyjną integrującą rozwój, projektowanie, produkcję i sprzedaż. staramy się rozwijać silne relacje i terminowo produkować doskonałe części. Nasze zaangażowanie we współpracę z firmami o różnej wielkości i możliwościach pozwala nam na dalszy rozwój na dojrzewającym rynku. Nasz profesjonalny zespół zarządzający posiada silne zaplecze techniczne i doskonały system zarządzania, który może zapewnić klientom produkty i usługi wysokiej jakości.

Szczegóły produktu

Metalowe precyzyjne kucie części zamiennych do samochodów1. Wprowadzenie do produktu

Metalowe precyzyjne kucie Auto Części zamienne przyjmują rzemiosło poprzez kucie.

Techniki kucia są przydatne do obróbki metalu, ponieważ umożliwiają nadanie pożądanego kształtu stali, a także poprawiają jej strukturę.

Obróbka Części wytwarzane przez kucie są mocniejsze i bardziej niezawodne.


2. Parametr produktu (specyfikacja)

Chropowatość powierzchni wynosi Ra 0,1-3,2.

Zakres pracy toczenia CNC to φ0,5 mm-φ150 mm * 300 mm

Zakres pracy frezowania CNC wynosi 510 mm * 1020 mm * 500 mm


3. Funkcja produktu i zastosowanie

Metalowe precyzyjne kucie części zamiennych do samochodów może zapewnić lepszą reakcję na obróbkę cieplną poprzez kucie.

Oferuje również bardziej spójne, lepsze właściwości metalurgiczne i oferuje szeroką gamę rozmiarów produktów.

Wymaga mniejszej liczby operacji wtórnych i ma dużą elastyczność projektową.

Kucie jest zwykle stosowane w elementach, w których bezpieczeństwo ma podstawowe znaczenie, na przykład w samolotach, samochodach, traktorach, łodziach, sprzęcie do wiercenia ropy naftowej, silnikach i innych maszynach przemysłowych.


4. Szczegóły produktu

Odkuwki mogą zapewnić lepszą reakcję na obróbkę cieplną. Odkuwki reagują bardziej przewidywalnie na obróbkę cieplną i zapewniają lepszą stabilność wymiarową.

Odkuwki są konsekwentnie bardziej niezawodne i często tańsze. Metalowe precyzyjne kucie części zamiennych do samochodów są ściśle kontrolowane zgodnie z normą ISO 9001 i AS9001 NADCAP - standard certyfikacji NDT.

Tolerancja wszystkich wymiarów wynosi od +/- 0,005 mm ~ +/- 0,01 mm.

Aby sprostać wysokiej jakości, posiadamy szczegółowy system kontroli jakości oraz w pełni wyposażoną aparaturę pomiarową.


5. Dostawa, wysyłka i obsługa

Pakiet jest standardowym pakietem eksportowym. Wszystkie rodzaje sposobów wysyłki mogą być używane ekspresowo, drogą lotniczą i morską.

Aby uzyskać akceptację i satysfakcję od naszych klientów, niezbędna jest dla nas szybka dostawa, staranne zorganizowanie wysyłki i ciągłość usług.

Głęboko wdrażamy filozofię biznesową zorientowaną na klienta, stawiającą na jakość.

Wdrażamy również „Program oceny wyników”, aby stale poprawiać nasze możliwości techniczne, jakość i umiejętności zarządzania oraz usługi.


6.FAQ

kim jesteśmy?

Sunbright to przedsiębiorstwo high-tech, które integruje badania i rozwój, produkcję i sprzedaż wysokiej klasy produktów i precyzyjnych komponentów. Produkty są szeroko stosowane w komunikacji, instrumentach precyzyjnych, sprzęcie medycznym, pociągach dużych prędkości, motoryzacji, lotnictwie i innych branżach.


jak możemy zagwarantować jakość?

Warsztat i masa produkcyjna podlegają ścisłej kontroli zgodnie z normą certyfikacji ISO 9001 i AS 9100D. Próbka przedprodukcyjna potwierdzona przed masową produkcją, końcowa kontrola przed wysyłką.


co możesz u nas kupić?

Precyzyjne części do obróbki CNC, w tym toczenie CNC i frezowanie CNC, niestandardowe części CNC, samochodowe części zamienne CNC, części do odlewania ciśnieniowego, części do kucia, formy wtryskowe, formy itp.


dlaczego warto kupować u nas, a nie od innych dostawców?

Mamy doświadczenie w personalizacji od ponad 20 lat. Dzięki koncepcji „pragmatyzmu” zapewniamy klientom kompleksowe rozwiązania wysokiej jakości, od surowców po inżynierię procesu i produkcję. Produkty są szeroko stosowane w komunikacji, instrumentach precyzyjnych, sprzęcie medycznym, pociągach dużych prędkości, motoryzacji, lotnictwie i innych branżach.


Jakie usługi możemy dostarczyć?

Możemy świadczyć usługi precyzyjnej obróbki CNC, usługi produkcji blach, usługi form wtryskowych z tworzyw sztucznych, niektóre pełne usługi w zakresie narzędzi do pielęgnacji urody i ozdób górnych.Gorące tagi: Metalowe precyzyjne kucie Auto części zamienne, dostosowane, luzem, Chiny, niska cena, jakość, trwałość, producenci, dostawcy, cena, oferta cenowa

wysłać zapytanie

związane produkty