Odlewanie maszynowych części zamiennych telekomunikacyjnych

Odlewanie maszynowych części zamiennych telekomunikacyjnych

Dostarczamy odlewane części zamienne Telecom z profesjonalnym producentem części do obróbki blach i części do obróbki CNC. Oferujemy korzystne koszty form do produkcji odlewów metalowych z precyzyjnymi tolerancjami wymiarowymi. Mamy 20-letnie doświadczenie w rozwoju produkcji, starsze zespoły inżynierów przemysłowych z silną siłą techniczną, zaawansowany sprzęt produkcyjny i kontrolny oraz doskonałe systemy zarządzania. Zgodnie z rysunkiem i specyfikacją techniczną dostarczoną przez klienta, rozwiązujemy i produkujemy kompleksowe rozwiązania dla naszych klientów kompleksową obsługę surowców i elementów konstrukcyjnych.

Szczegóły produktu

Odlewanie maszynowych części zamiennych telekomunikacyjnych


1. Wprowadzenie do produktu

Możemy produkować odlewane części zamienne telekomunikacyjne o wysokiej jakości, wytrzymałości i odporności na zużycie.

Odlewanie ciśnieniowe jest preferowaną opcją w przypadku dużej ilości spójnych, niezawodnych części.

Zaletami odlewania są gładkie powierzchnie odlewu, ograniczające lub eliminujące operacje wtórnej obróbki skrawaniem, szybkie tempo produkcji i wysoka wytrzymałość na rozciąganie.

Odlewanie maszynowych części zamiennych telekomunikacyjnych wykorzystują to rzemiosło poprzez odlewanie i obróbkę skrawaniem.


2. Parametr produktu (specyfikacja)

Chropowatość powierzchni wynosi Ra 0,1-3,2.

Zakres pracy toczenia CNC to φ0,5 mm-φ150 mm * 300 mm

Zakres pracy frezowania CNC wynosi 510 mm * 1020 mm * 500 mm


3. Funkcja produktu i zastosowanie

Zaletą odlewania jest rozmiar cholewki bez ograniczeń. Duży wybór stopów, skomplikowane części są dopuszczalne.

W ramach odlewania i mechanicznego procesu odlewania części zamiennych Telecom mamy przewagę konkurencyjną w zakresie ceny, wielkości produkcji i kontroli jakości.

Złożony kształt i rozmiar można łatwo odlewać, co pomaga zoptymalizować rozwiązanie dla złożonego projektu, oszczędzając czas i pieniądze.

Części do precyzyjnej obróbki CNC mają zastosowanie nie tylko w przemyśle telekomunikacyjnym, ale także szeroko stosowane w dziedzinach zaawansowanych technologicznie, takich jak przemysł medyczny, przemysł lotniczy i zastosowania domowe itp.


4. Szczegóły produktu

Te odlewane części zamienne Telecom są bardziej odpowiednie do masowej produkcji, aby zaoszczędzić surowce i lepsze wykończenie powierzchni przez odlewanie.

Doskonałe wykończenie powierzchni i wysoka dokładność wymiarowa zapewniają częściom zbliżone do lepszego kształtu, przy czym obróbka jest albo całkowicie wyeliminowana, albo zredukowana do minimum.

Możliwa jest produkcja bardzo szerokiej gamy produktów w różnych branżach.


5. Dostawa, wysyłka i obsługa

Pakiet jest standardowym pakietem eksportowym. Wszystkie rodzaje sposobów wysyłki mogą być używane ekspresowo, drogą lotniczą i morską.

Aby uzyskać akceptację i satysfakcję od naszych klientów, niezbędna jest dla nas szybka dostawa, staranne zorganizowanie wysyłki i ciągłość usług.

Głęboko wdrażamy filozofię biznesową zorientowaną na klienta, stawiającą na jakość.

Wdrażamy również „Program oceny wyników”, aby stale poprawiać nasze możliwości techniczne, jakość i umiejętności zarządzania oraz usługi.


6.FAQ

kim jesteśmy?

Sunbright to przedsiębiorstwo high-tech, które integruje badania i rozwój, produkcję i sprzedaż wysokiej klasy produktów i precyzyjnych komponentów. Produkty są szeroko stosowane w komunikacji, instrumentach precyzyjnych, sprzęcie medycznym, pociągach dużych prędkości, motoryzacji, lotnictwie i innych branżach.


jak możemy zagwarantować jakość?

Warsztat i masa produkcyjna podlegają ścisłej kontroli zgodnie z normą certyfikacji ISO 9001 i AS 9100D. Próbka przedprodukcyjna potwierdzona przed masową produkcją, końcowa kontrola przed wysyłką.


co możesz u nas kupić?

Precyzyjne części do obróbki CNC, w tym toczenie CNC i frezowanie CNC, niestandardowe części CNC, samochodowe części zamienne CNC, części do odlewania ciśnieniowego, części do kucia, formy wtryskowe, formy itp.


dlaczego warto kupować u nas, a nie od innych dostawców?

Mamy doświadczenie w personalizacji od ponad 20 lat. Dzięki koncepcji „pragmatyzmu” zapewniamy klientom kompleksowe rozwiązania wysokiej jakości, od surowców po inżynierię procesu i produkcję. Produkty są szeroko stosowane w komunikacji, instrumentach precyzyjnych, sprzęcie medycznym, pociągach dużych prędkości, motoryzacji, lotnictwie i innych branżach.


Jakie usługi możemy dostarczyć?

Możemy świadczyć usługi precyzyjnej obróbki CNC, usługi produkcji blach, usługi form wtryskowych z tworzyw sztucznych, niektóre pełne usługi w zakresie narzędzi do pielęgnacji urody i ozdób górnych.Gorące tagi: Casting Machined Telecom Spare Parts, dostosowane, luzem, Chiny, niska cena, jakość, trwałe, producenci, dostawcy, cena, oferta

wysłać zapytanie

związane produkty