Części sprzętu do precyzyjnych maszyn odlewniczych

Części sprzętu do precyzyjnych maszyn odlewniczych

Dostarczamy części do precyzyjnych maszyn odlewniczych i produkujemy wysokiej jakości precyzyjne części metalowe dla różnych gałęzi przemysłu. Wykonujemy odlewy różnego rodzaju z różnych materiałów metalowych, takich jak stal, aluminium, miedź itp. Zapewniamy fachową pomoc techniczną dotyczącą odlewów metali w zależności od materiału, wielkości, kształtu, konstrukcji, scenariuszy zastosowania projektu produktu na podstawie danych klienta i polecamy najbardziej rozsądny i wartościowy proces produkcji metalu. Kupujący mogą skorzystać z naszej profesjonalnej rekomendacji. Jakość produktu jest zawsze najważniejszym punktem w naszej fabryce. Oznacza to, że nasze produkty są eksportowane do wielu krajów zamorskich, takich jak Stany Zjednoczone, Francja, Niemcy, Korea i Japonia i tak dalej.

Szczegóły produktu

Części sprzętu do precyzyjnych maszyn odlewniczych


1. Wprowadzenie do produktu

Należy zauważyć, że odlewanie ciśnieniowe i obróbka skrawaniem często mogą ze sobą współpracować, aby zoptymalizować efektywność linii produktów.

Jedną z zalet korzystania z obróbki CNC jest to, że jest ona lepsza w przypadku części o małej objętości, ponieważ nie są wymagane żadne koszty oprzyrządowania.

Odlewanie ciśnieniowe jest preferowaną opcją w przypadku dużej ilości spójnych, niezawodnych części.

Części sprzętu do precyzyjnych maszyn odlewniczych wykorzystują razem odlewanie i obróbkę CNC.


2. Parametr produktu (specyfikacja)

Chropowatość powierzchni wynosi Ra 0,1-3,2.

Zakres pracy toczenia CNC to φ0,5 mm-φ150 mm * 300 mm

Zakres pracy frezowania CNC wynosi 510 mm * 1020 mm * 500 mm


3. Funkcja produktu i zastosowanie

Do zalet odlewania zalicza się górny rozmiar bez ograniczeń, duży wybór stopów, akceptowalne są skomplikowane części.

W ramach odlewania i procesu mechanicznego części do precyzyjnych maszyn odlewniczych mamy przewagę konkurencyjną w zakresie ceny, wielkości produkcji i kontroli jakości.

Części do precyzyjnej obróbki CNC mają zastosowanie nie tylko do zastosowań domowych, ale także są szeroko stosowane w dziedzinach zaawansowanych technologii, takich jak przemysł medyczny, przemysł telekomunikacyjny, przemysł lotniczy itp.


4. Szczegóły produktu

Te precyzyjne części do maszyn odlewniczych są bardziej odpowiednie do masowej produkcji, aby zaoszczędzić surowce i lepsze wykończenie powierzchni przez odlewanie.

Jesteśmy w stanie podjąć się realizacji wielkoseryjnego i złożonego dostawcy odlewów metalowych, a także sprostać wymaganiom jakościowym i uzyskać aprobatę od klientów.


5. Dostawa, wysyłka i obsługa

Pakiet jest standardowym pakietem eksportowym. Wszystkie rodzaje sposobów wysyłki mogą być używane ekspresowo, drogą lotniczą i morską.

Aby uzyskać akceptację i satysfakcję od naszych klientów, niezbędna jest dla nas szybka dostawa, staranne zorganizowanie wysyłki i ciągłość usług.

Głęboko wdrażamy filozofię biznesową zorientowaną na klienta, stawiającą na jakość.

Wdrażamy również „Program oceny wyników”, aby stale poprawiać nasze możliwości techniczne, jakość i umiejętności zarządzania oraz usługi.


6.FAQ

kim jesteśmy?

Sunbright to przedsiębiorstwo high-tech, które integruje badania i rozwój, produkcję i sprzedaż wysokiej klasy produktów i precyzyjnych komponentów. Produkty są szeroko stosowane w komunikacji, instrumentach precyzyjnych, sprzęcie medycznym, pociągach dużych prędkości, motoryzacji, lotnictwie i innych branżach.


jak możemy zagwarantować jakość?

Warsztat i masa produkcyjna podlegają ścisłej kontroli zgodnie z normą certyfikacji ISO 9001 i AS 9100D. Próbka przedprodukcyjna potwierdzona przed masową produkcją, końcowa kontrola przed wysyłką.


co możesz u nas kupić?

Precyzyjne części do obróbki CNC, w tym toczenie CNC i frezowanie CNC, niestandardowe części CNC, samochodowe części zamienne CNC, części do odlewania ciśnieniowego, części do kucia, formy wtryskowe, formy itp.


dlaczego warto kupować u nas, a nie od innych dostawców?

Mamy doświadczenie w personalizacji od ponad 20 lat. Dzięki koncepcji „pragmatyzmu” zapewniamy klientom kompleksowe rozwiązania wysokiej jakości, od surowców po inżynierię procesu i produkcję. Produkty są szeroko stosowane w komunikacji, instrumentach precyzyjnych, sprzęcie medycznym, pociągach dużych prędkości, motoryzacji, lotnictwie i innych branżach.


Jakie usługi możemy dostarczyć?

Możemy świadczyć usługi precyzyjnej obróbki CNC, usługi produkcji blach, usługi form wtryskowych z tworzyw sztucznych, niektóre pełne usługi w zakresie narzędzi do pielęgnacji urody i ozdób górnych.Gorące tagi: Precyzyjne części do maszyn odlewniczych, dostosowane, luzem, Chiny, niska cena, jakość, trwałość, producenci, dostawcy, cena, oferta cenowa

wysłać zapytanie

związane produkty