Akcesoria metalowe Części odlewnicze

Akcesoria metalowe Części odlewnicze

Dostarczamy części odlewnicze do akcesoriów metalowych i produkujemy wysokiej jakości precyzyjne odlewane części metalowe dla różnych gałęzi przemysłu. Wykonujemy różne odlewy obejmujące rodzaje różnych materiałów metalowych, takich jak stal, aluminium, miedź itp. Zapewniamy profesjonalne wytyczne techniczne dotyczące odlewania metali zgodnie z materiałem, rozmiarem, kształtem, strukturą i scenariuszami zastosowania projektu produktu i zalecamy najbardziej rozsądne i cenny proces produkcji metalu. Kupujący mogą skorzystać z naszego profesjonalnego odlewania metali. Zgodnie z rysunkiem i specyfikacją techniczną dostarczoną przez klienta, wykonujemy produkcję OEM. Tymczasem rozwiązujemy i wytwarzamy kompleksowe rozwiązania dla naszych klientów z surowców i elementów konstrukcyjnych.

Szczegóły produktu

Akcesoria metalowe Części odlewnicze


1. Wprowadzenie do produktu

Należy zauważyć, że odlewanie ciśnieniowe i obróbka skrawaniem często mogą ze sobą współpracować, aby zoptymalizować efektywność linii produktów.

Odlewanie ciśnieniowe jest preferowaną opcją w przypadku dużej ilości spójnych, niezawodnych części.

Akcesoria metalowe Części odlewnicze wykorzystują rzemiosło odlewnicze i obróbki CNC.

Nasz profesjonalny zespół pomaga zoptymalizować całe rozwiązanie, od projektowania produktów, odlewania, obróbki mechanicznej po obróbkę cieplną, obróbkę powierzchni i tak dalej, aby obniżyć koszty.


2. Parametr produktu (specyfikacja)

Chropowatość powierzchni wynosi Ra 0,1-3,2.

Zakres pracy toczenia CNC to φ0,5 mm-φ150 mm * 300 mm

Zakres pracy frezowania CNC wynosi 510 mm * 1020 mm * 500 mm


3. Funkcja produktu i zastosowanie

Zalety odlewania to górna granica wielkości bez ograniczeń, duży wybór stopów, dopuszczalne części skomplikowane.

W ramach odlewania i procesu mechanicznego części odlewniczych akcesoriów metalowych mamy przewagę konkurencyjną w zakresie ceny, wielkości produkcji i kontroli jakości.

Części do precyzyjnej obróbki CNC mają zastosowanie nie tylko do zastosowań domowych, ale także są szeroko stosowane w dziedzinach zaawansowanych technologii, takich jak przemysł medyczny, przemysł telekomunikacyjny, przemysł lotniczy itp.


4. Szczegóły produktu

Te części odlewnicze z akcesoriami metalowymi są bardziej odpowiednie do produkcji masowej, aby zaoszczędzić surowce i lepsze wykończenie powierzchni przez odlewanie.

Jesteśmy w stanie podjąć się realizacji wielkoseryjnego i złożonego dostawcy odlewów metalowych, a także sprostać wymaganiom jakościowym i uzyskać aprobatę od klientów.


5. Dostawa, wysyłka i obsługa

Pakiet jest standardowym pakietem eksportowym. Wszystkie rodzaje sposobów wysyłki mogą być używane ekspresowo, drogą lotniczą i morską.

Aby uzyskać akceptację i satysfakcję od naszych klientów, niezbędna jest dla nas szybka dostawa, staranne zorganizowanie wysyłki i ciągłość usług.

Głęboko wdrażamy filozofię biznesową zorientowaną na klienta, stawiającą na jakość.

Wdrażamy również „Program oceny wyników”, aby stale poprawiać nasze możliwości techniczne, jakość i umiejętności zarządzania oraz usługi.


6.FAQ

kim jesteśmy?

Sunbright to przedsiębiorstwo high-tech, które integruje badania i rozwój, produkcję i sprzedaż wysokiej klasy produktów i precyzyjnych komponentów. Produkty są szeroko stosowane w komunikacji, instrumentach precyzyjnych, sprzęcie medycznym, pociągach dużych prędkości, motoryzacji, lotnictwie i innych branżach.


jak możemy zagwarantować jakość?

Warsztat i masa produkcyjna podlegają ścisłej kontroli zgodnie z normą certyfikacji ISO 9001 i AS 9100D. Próbka przedprodukcyjna potwierdzona przed masową produkcją, końcowa kontrola przed wysyłką.


co możesz u nas kupić?

Precyzyjne części do obróbki CNC, w tym toczenie CNC i frezowanie CNC, niestandardowe części CNC, samochodowe części zamienne CNC, części do odlewania ciśnieniowego, części do kucia, formy wtryskowe, formy itp.


dlaczego warto kupować u nas, a nie od innych dostawców?

Mamy doświadczenie w personalizacji od ponad 20 lat. Dzięki koncepcji „pragmatyzmu” zapewniamy klientom kompleksowe rozwiązania wysokiej jakości, od surowców po inżynierię procesu i produkcję. Produkty są szeroko stosowane w komunikacji, instrumentach precyzyjnych, sprzęcie medycznym, pociągach dużych prędkości, motoryzacji, lotnictwie i innych branżach.


Jakie usługi możemy dostarczyć?

Możemy świadczyć usługi precyzyjnej obróbki CNC, usługi produkcji blach, usługi form wtryskowych z tworzyw sztucznych, niektóre pełne usługi w zakresie narzędzi do pielęgnacji urody i ozdób górnych.Gorące Tagi: Akcesoria metalowe Części odlewnicze, dostosowane, luzem, Chiny, niska cena, jakość, trwałe, producenci, dostawcy, cena, oferta

Wyślij zapytanie

Produkty powiązane