Części do metalurgii proszków Zastosowanie domowe

Części do metalurgii proszków Zastosowanie domowe

Dostarczamy części domowe do metalurgii proszków, takie jak inteligentny zamek, blokada hasła, blokada linii papilarnych i produkujemy różne trójwymiarowe złożone części konstrukcyjne, części funkcjonalne i elementy wyglądu zgodnie z wymaganiami różnych klientów. Produkty są szeroko stosowane w branży zamków, zegarów i przemysł jubilerski, przemysł sprzętu medycznego, przemysł AGD, przemysł samochodowy i przemysł komunikacyjny itp. Mamy profesjonalny zespół inżynierów ds. Badań i rozwoju z doświadczeniem w branży od 30 lat, z rygorystycznymi i znormalizowanymi procedurami kontroli dla każdego klienta z branży dostarcza produkty wysokiej jakości.

Szczegóły produktu

Zastosowanie domowe części metalurgii proszków


1. Wprowadzenie do produktu

Zastosowanie domowe części metalurgii proszków to formowanie wtryskowe metali i metal proszkowy.

Technologia metalurgii proszków może zminimalizować segregację składników stopowych i wyeliminować grube i nierówne struktury odlewnicze. Wybór materiału to zwykle stal nierdzewna, tytan i tak dalej. Proces wykańczania powierzchni to polerowanie, piaskowanie i platerowanie. W międzyczasie można zrealizować tworzenie się sieci i zautomatyzowaną produkcję masową, skutecznie zmniejszając w ten sposób zużycie zasobów i energii w produkcji.


2. Parametr produktu (specyfikacja)

Chropowatość powierzchni wynosi Ra 0,1-3,2.

Zakres pracy toczenia CNC to φ0,5 mm-φ150 mm * 300 mm

Zakres pracy frezowania CNC wynosi 510 mm * 1020 mm * 500 mm


3. Funkcja produktu i zastosowanie

Metalurgia proszków, taka jak Aplikacja domowa części do metalurgii proszków, może być przygotowana z serii wysokowydajnych materiałów nierównowagowych, takich jak amorficzne, mikrokrystaliczne, quasikrystaliczne, nanokrystaliczne i przesycone roztwór stały.

Materiały te mają doskonałe właściwości elektryczne, magnetyczne, optyczne i mechaniczne.

Technologia formowania wtryskowego metali jest odpowiednia dla materiałów Stal stopowa na bazie żelaza, stal nierdzewna, stop na bazie niklu, stop wolframu, węglik spiekany, stop tytanu, materiał magnetyczny, stop Kovar, ceramika drobnoziarnista itp. Stosowane materiały.

Ta technologia procesu nadaje się do masowej produkcji małych, precyzyjnych, trójwymiarowych złożonych części metalowych i komponentów o specjalnych wymaganiach dotyczących wydajności.


4. Szczegóły produktu

Rodzaj zastosowań domowych części metalurgii proszków jest zwykle niewielki, ale nieco wyższa cena.

Dokładna gęstość tolerancji musi być kontrolowana w zakresie od +/- 0,005 mm do +/- 0,01 mm.

Technologia metalurgii proszków ma szereg zalet, takich jak znaczna oszczędność energii, oszczędność materiału, doskonała wydajność, wysoka precyzja produktu i dobra stabilność, która jest bardzo odpowiednia do masowej produkcji.

Ponadto niektóre materiały i złożone części, których nie można wytworzyć tradycyjnymi metodami odlewania i metodami obróbki mechanicznej, można również wytwarzać technologią metalurgii proszków, co przyciągnęło uwagę branży.


5. Dostawa, wysyłka i obsługa

Pakiet jest standardowym pakietem eksportowym. Wszystkie rodzaje sposobów wysyłki mogą być używane ekspresowo, drogą lotniczą i morską.

Aby uzyskać akceptację i satysfakcję od naszych klientów, niezbędna jest szybka dostawa, staranne zorganizowanie wysyłki i ciągła obsługa.

Głęboko wdrażamy filozofię biznesową zorientowaną na klienta, stawiającą na jakość.

Wdrażamy również „Program oceny wyników”, aby stale poprawiać nasze możliwości techniczne, jakość i umiejętności zarządzania oraz usługi.


6.FAQ

kim jesteśmy?

Sunbright to przedsiębiorstwo high-tech, które integruje badania i rozwój, produkcję i sprzedaż wysokiej klasy produktów i precyzyjnych komponentów.

Produkty są szeroko stosowane w komunikacji, instrumentach precyzyjnych, sprzęcie medycznym, pociągach dużych prędkości, motoryzacji, lotnictwie i innych branżach.


jak możemy zagwarantować jakość?

Warsztat i masa produkcyjna podlegają ścisłej kontroli zgodnie z normą certyfikacji ISO 9001 i AS 9100D. Próbka przedprodukcyjna potwierdzona przed masową produkcją, końcowa kontrola przed wysyłką.


co możesz u nas kupić?

Precyzyjne części do obróbki CNC, w tym toczenie CNC i frezowanie CNC, niestandardowe części CNC, samochodowe części zamienne CNC, części do odlewania ciśnieniowego, części do kucia, formy wtryskowe, formy itp.


dlaczego warto kupować u nas, a nie od innych dostawców?

Mamy doświadczenie w personalizacji od ponad 20 lat. Dzięki koncepcji „pragmatyzmu” zapewniamy klientom kompleksowe rozwiązania wysokiej jakości, od surowców po inżynierię procesu i produkcję.

Produkty są szeroko stosowane w komunikacji, instrumentach precyzyjnych, sprzęcie medycznym, pociągach dużych prędkości, motoryzacji, lotnictwie i innych branżach.


Jakie usługi możemy dostarczyć?

Możemy świadczyć usługi precyzyjnej obróbki CNC, usługi produkcji blach, usługi form wtryskowych z tworzyw sztucznych, niektóre pełne usługi w zakresie narzędzi do pielęgnacji urody i ozdób górnych.Gorące tagi: Części do metalurgii proszków Zastosowanie domowe, dostosowane, luzem, Chiny, niska cena, jakość, trwałość, producenci, dostawcy, cena, oferta cenowa

wysłać zapytanie

związane produkty