Części do metalurgii proszków Sprzęt medyczny

Części do metalurgii proszków Sprzęt medyczny

Dostarczamy części do metalurgii proszków Sprzęt medyczny i produkujemy różne trójwymiarowe złożone części konstrukcyjne, części funkcjonalne i elementy wyglądu zgodnie z wymaganiami różnych klientów.
Produkty są szeroko stosowane w przemyśle komunikacyjnym, przemyśle zamków, zegarów i biżuterii, przemyśle sprzętu medycznego, przemyśle AGD, przemyśle samochodowym itp. Posiadamy profesjonalny zespół inżynierów ds. Badań i rozwoju z doświadczeniem w branży od 30 lat, z rygorystycznymi i znormalizowanymi procedurami kontrolnymi dla każdej branży klienci dostarczają produkty wysokiej jakości.

Szczegóły produktu

Części do metalurgii proszków Sprzęt medyczny

 

1. Wprowadzenie do produktu

Części do metalurgii proszków Sprzęt medyczny produkowany jest metodą wtrysku metali oraz metali proszkowych.

Technologia MIM ma niezrównaną przewagę nad konwencjonalną metalurgią proszków, obróbką skrawaniem i precyzyjnymi metodami odlewania.

Technologia metalurgii proszków może zminimalizować segregację składników stopowych i wyeliminować grube i nierówne struktury odlewnicze.

W międzyczasie można zrealizować tworzenie się sieci i zautomatyzowaną produkcję masową, skutecznie zmniejszając w ten sposób zużycie zasobów i energii w produkcji.


2..Parametr produktu (specyfikacja)

Chropowatość powierzchni wynosi Ra 0,1-3,2.

Zakres pracy toczenia CNC to φ0,5 mm-φ150 mm * 300 mm

Zakres pracy frezowania CNC wynosi 510 mm * 1020 mm * 500 mm

 

3. Funkcja produktu i zastosowanie

Metalurgia proszków, np. części do metalurgii proszków Sprzęt medyczny może z łatwością uzyskać wiele rodzajów kompozytów i zapewnić pełną swobodę w zakresie odpowiednich właściwości każdego materiału składowego.

Jest to technologia procesowa do niskonakładowej produkcji wysokowydajnych materiałów osnowy metalowej i ceramicznych materiałów kompozytowych.

Technologia metalurgii proszków jest szeroko stosowana w dziedzinie sprzętu medycznego, takiego jak kleszcze medyczne, sprzęt medyczny i kleszcze.

Jest również stosowany w samochodach, motocyklach, maszynach włókienniczych, przemysłowych maszynach do szycia, elektronarzędziach, narzędziach metalowych, urządzeniach elektrycznych, maszynach inżynieryjnych itp. Różne części z metalurgii proszków (na bazie żelaza i miedzi).


4. Szczegóły produktu

Rodzaj części do metalurgii proszków Sprzęt medyczny jest na ogół niewielki, ale jego cena jest nieco wyższa. Dokładna gęstość tolerancji musi być kontrolowana w zakresie +/- 0,005 i +/- 0,01 mm.

Technologia metalurgii proszków ma szereg zalet, takich jak znaczna oszczędność energii, oszczędność materiału, doskonała wydajność, wysoka precyzja produktu i dobra stabilność, która jest bardzo odpowiednia do masowej produkcji.

Ponadto niektóre materiały i złożone części, których nie można wytworzyć tradycyjnymi metodami odlewania i metodami obróbki mechanicznej, można również wytwarzać technologią metalurgii proszków, co przyciągnęło uwagę branży.


5. Dostawa, wysyłka i obsługa

Pakiet jest standardowym pakietem eksportowym. Wszystkie rodzaje sposobów wysyłki mogą być używane ekspresowo, drogą lotniczą i morską.

Aby uzyskać akceptację i satysfakcję od naszych klientów, niezbędna jest dla nas szybka dostawa, staranne zorganizowanie wysyłki i ciągłość usług.

Głęboko wdrażamy filozofię biznesową zorientowaną na klienta, stawiającą na jakość.

Wdrażamy również „Program oceny wyników”, aby stale poprawiać nasze możliwości techniczne, jakość i umiejętności zarządzania oraz usługi.


6.FAQ

kim jesteśmy?

Sunbright to przedsiębiorstwo high-tech, które integruje badania i rozwój, produkcję i sprzedaż wysokiej klasy produktów i precyzyjnych komponentów.

Produkty są szeroko stosowane w komunikacji, instrumentach precyzyjnych, sprzęcie medycznym, pociągach dużych prędkości, motoryzacji, lotnictwie i innych branżach.


jak możemy zagwarantować jakość?

Warsztat i masa produkcyjna podlegają ścisłej kontroli zgodnie z normą certyfikacji ISO 9001 i AS 9100D.

Próbka przedprodukcyjna potwierdzona przed masową produkcją, końcowa kontrola przed wysyłką.


co możesz u nas kupić?

Precyzyjne części do obróbki CNC, w tym toczenie CNC i frezowanie CNC, niestandardowe części CNC, samochodowe części zamienne CNC, części do odlewania ciśnieniowego, części do kucia, formy wtryskowe, formy itp.


dlaczego warto kupować u nas, a nie od innych dostawców?

Mamy doświadczenie w personalizacji od ponad 20 lat. Dzięki koncepcji „pragmatyzmu” zapewniamy klientom kompleksowe rozwiązania wysokiej jakości, od surowców po inżynierię procesu i produkcję.

Produkty są szeroko stosowane w komunikacji, instrumentach precyzyjnych, sprzęcie medycznym, pociągach dużych prędkości, motoryzacji, lotnictwie i innych branżach.


Jakie usługi możemy dostarczyć?

Możemy świadczyć usługi precyzyjnej obróbki CNC, usługi produkcji blach, usługi form wtryskowych z tworzyw sztucznych, niektóre pełne usługi w zakresie narzędzi do pielęgnacji urody i ozdób górnych.Gorące tagi: Części do metalurgii proszków Sprzęt medyczny, dostosowany, luzem, Chiny, niska cena, jakość, trwałość, producenci, dostawcy, cena, oferta cenowa

wysłać zapytanie

związane produkty