Części metalurgii proszków Przemysł maszynowy

Części metalurgii proszków Przemysł maszynowy

Zaopatrujemy przemysł maszynowy w części do metalurgii proszków i produkujemy różne trójwymiarowe złożone części konstrukcyjne, części funkcjonalne i elementy wyglądu zgodnie z wymaganiami różnych klientów. Każda część produktu ma jednolitą organizację, wysoką dokładność wymiarową i wysoką gęstość względną z dobrym wykończeniem powierzchni. Jakość produktu jest stabilna, wydajność produkcji jest wysoka i łatwo jest zrealizować produkcję na dużą skalę i na dużą skalę. Posiadamy profesjonalny zespół inżynierów ds. Badań i rozwoju z doświadczeniem w branży od 30 lat, z rygorystycznymi i znormalizowanymi procedurami kontroli dla każdego klienta z branży dostarczać produkty wysokiej jakości.

Szczegóły produktu

Przemysł maszynowy części metalurgii proszków


1. Wprowadzenie do produktu

Przemysł maszynowy części metalurgii proszków jest używany do formowania wtryskowego metali i proszku metalowego. Technologia metalurgii proszków może zminimalizować segregację składników stopowych i wyeliminować grube i nierówne struktury odlewnicze. W międzyczasie można zrealizować tworzenie się sieci i zautomatyzowaną produkcję masową, skutecznie zmniejszając w ten sposób zużycie zasobów i energii w produkcji.


2..Parametr produktu (specyfikacja)

Chropowatość powierzchni wynosi Ra 0,1-3,2.

Zakres pracy toczenia CNC to φ0,5 mm-φ150 mm * 300 mm

Zakres pracy frezowania CNC wynosi 510 mm * 1020 mm * 500 mm


3. Funkcja produktu i zastosowanie

Metalurgia proszków, taka jak przemysł części do metalurgii proszków, może być przygotowana z szeregu wysokowydajnych materiałów nierównowagowych, takich jak amorficzne, mikrokrystaliczne, quasikrystaliczne, nanokrystaliczne i przesycone roztwór stały.

Materiały te mają doskonałe właściwości elektryczne, magnetyczne, optyczne i mechaniczne.

Technologia jest szeroko stosowana w branżach produkcyjnych, takich jak maszyny i urządzenia, zakłady chemiczne, statki, samochody i oprzyrządowanie.


4. Szczegóły produktu

Rodzaj przemysłu maszynowego części metalurgii proszków jest na ogół niewielki, ale nieco wyższa cena.

Dokładna gęstość tolerancji musi być kontrolowana w zakresie od +/- 0,005 mm do +/- 0,01 mm.

Technologia metalurgii proszków ma szereg zalet, takich jak znaczna oszczędność energii, oszczędność materiału, doskonała wydajność, wysoka precyzja produktu i dobra stabilność, która jest bardzo odpowiednia do masowej produkcji.

Ponadto niektóre materiały i złożone części, których nie można wytworzyć tradycyjnymi metodami odlewania i metodami obróbki mechanicznej, można również wytwarzać technologią metalurgii proszków, co przyciągnęło uwagę branży.


5. Dostawa, wysyłka i obsługa

Pakiet jest standardowym pakietem eksportowym. Wszystkie rodzaje sposobów wysyłki mogą być używane ekspresowo, drogą lotniczą i morską.

Aby uzyskać akceptację i satysfakcję od naszych klientów, niezbędna jest dla nas szybka dostawa, staranne zorganizowanie wysyłki i ciągłość usług.

Głęboko wdrażamy filozofię biznesową zorientowaną na klienta, stawiającą na jakość. Wdrażamy również „Program oceny wyników”, aby stale poprawiać nasze możliwości techniczne, jakość i umiejętności zarządzania oraz usługi.


 

6.FAQ

kim jesteśmy?

Sunbright to przedsiębiorstwo high-tech, które integruje badania i rozwój, produkcję i sprzedaż wysokiej klasy produktów i precyzyjnych komponentów.

Produkty są szeroko stosowane w komunikacji, instrumentach precyzyjnych, sprzęcie medycznym, pociągach dużych prędkości, motoryzacji, lotnictwie i innych branżach.


jak możemy zagwarantować jakość?

Warsztat i masa produkcyjna podlegają ścisłej kontroli zgodnie z normą certyfikacji ISO 9001 i AS 9100D. Próbka przedprodukcyjna potwierdzona przed masową produkcją, końcowa kontrola przed wysyłką.


co możesz u nas kupić?

Precyzyjne części do obróbki CNC, w tym toczenie CNC i frezowanie CNC, niestandardowe części CNC, samochodowe części zamienne CNC, części do odlewania ciśnieniowego, części do kucia, formy wtryskowe, formy itp.


dlaczego warto kupować u nas, a nie od innych dostawców?

Mamy doświadczenie w personalizacji od ponad 20 lat. Dzięki koncepcji „pragmatyzmu” zapewniamy klientom kompleksowe rozwiązania wysokiej jakości, od surowców po inżynierię procesu i produkcję.

Produkty są szeroko stosowane w komunikacji, instrumentach precyzyjnych, sprzęcie medycznym, pociągach dużych prędkości, motoryzacji, lotnictwie i innych branżach.


Jakie usługi możemy dostarczyć?

Możemy świadczyć usługi precyzyjnej obróbki CNC, usługi produkcji blach, usługi form wtryskowych z tworzyw sztucznych, niektóre pełne usługi w zakresie narzędzi do pielęgnacji urody i ozdób górnych.Gorące Tagi: Części metalurgii proszków Przemysł maszynowy, dostosowane, luzem, Chiny, niska cena, jakość, trwałość, producenci, dostawcy, cena, oferta cenowa

Wyślij zapytanie

Produkty powiązane