Precyzyjna obróbka części blaszanych CNC

Precyzyjna obróbka części blaszanych CNC

Dostarczamy szeroką gamę precyzyjnych części blaszanych do obróbki CNC ze wszystkimi rodzajami wykończenia powierzchni. Jesteśmy przedsiębiorstwem high-tech, które integruje badania i rozwój, produkcję i sprzedaż wysokiej klasy produktów i precyzyjnych komponentów. Sunbright zgromadził dużą liczbę pracowników zajmujących się zaawansowanymi technologiami, 3 z nich ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży, a 20 z nich ma ponad 10 lat, co znacznie zmniejsza koszty komunikacji z klientami oraz opracowywania projektów i cykli produkcyjnych. Dzięki koncepcji „pragmatyzmu” zapewniamy klientom kompleksowe rozwiązania wysokiej jakości, od surowców po inżynierię procesu i produkcję.

Szczegóły produktu

Precyzyjna obróbka części blaszanych CNC


1. Wprowadzenie do produktu

Precyzyjna obróbka CNC części blaszanych wykorzystuje proces produkcyjny przez obróbkę metalu i CNC.

Programowane CNC cięcie metali, formowanie i możliwości produkcyjne są bardzo potrzebną usługą na dzisiejszym rynku.

Nasze możliwości w zakresie cięcia metalu umożliwiają skrócenie czasu realizacji prototypów blach oraz szybką produkcję złożonych produktów, które wymagają precyzyjnych wymiarów, kształtów i cięć.


2. Parametr produktu (specyfikacja)

Chropowatość powierzchni wynosi Ra 0,1-3,2.

Zakres pracy toczenia CNC to φ0,5 mm-φ150 mm * 300 mm

Zakres pracy frezowania CNC wynosi 510 mm * 1020 mm * 500 mm


3. Funkcja produktu i zastosowanie

Precyzyjna obróbka CNC części z blachy można zapewnić precyzyjne pomiary, dokładną kontrolę tolerancji, doskonałe wykończenie powierzchni o wysokiej jakości.

Naszą główną misją jest zapewnienie stałej jakości we wszystkich procesach produkcyjnych i montażowych.


4. Szczegóły produktu

Precyzyjna obróbka CNC Części z blachy wykorzystują rzemiosło przez CNC i blachę blisko siebie.

Organicznie łączymy proces CNC i proces obróbki blach, maksymalizując wykorzystanie ich zalet i właściwości w celu poprawy efektywności procesu produkcyjnego i oszczędności kosztów.

Jest to optymalny i elastyczny wybór, aby sprostać wymaganiom klienta.


5. Dostawa, wysyłka i obsługa

Pakiet jest standardowym pakietem eksportowym. Wszystkie rodzaje sposobów wysyłki mogą być używane ekspresowo, drogą lotniczą i morską.

Aby uzyskać akceptację i satysfakcję od naszych klientów, niezbędna jest dla nas szybka dostawa, staranne zorganizowanie wysyłki i ciągłość usług.

Głęboko wdrażamy filozofię biznesową zorientowaną na klienta, stawiającą na jakość.

Wdrażamy również „Program oceny wyników”, aby stale poprawiać nasze możliwości techniczne, jakość i umiejętności zarządzania oraz usługi.


6.FAQ

kim jesteśmy?

Sunbright to przedsiębiorstwo high-tech, które integruje badania i rozwój, produkcję i sprzedaż wysokiej klasy produktów i precyzyjnych komponentów. Produkty są szeroko stosowane w komunikacji, instrumentach precyzyjnych, sprzęcie medycznym, pociągach dużych prędkości, motoryzacji, lotnictwie i innych branżach.


jak możemy zagwarantować jakość?

Warsztat i masa produkcyjna podlegają ścisłej kontroli zgodnie z normą certyfikacji ISO 9001 i AS 9100D. Próbka przedprodukcyjna potwierdzona przed masową produkcją, końcowa kontrola przed wysyłką.


co możesz u nas kupić?

Precyzyjne części do obróbki CNC, w tym toczenie CNC i frezowanie CNC, niestandardowe części CNC, samochodowe części zamienne CNC, części do odlewania ciśnieniowego, części do kucia, formy wtryskowe, formy itp.


dlaczego warto kupować u nas, a nie od innych dostawców?

Mamy doświadczenie w personalizacji od ponad 20 lat. Dzięki koncepcji „pragmatyzmu” zapewniamy klientom kompleksowe rozwiązania wysokiej jakości, od surowców po inżynierię procesu i produkcję. Produkty są szeroko stosowane w komunikacji, instrumentach precyzyjnych, sprzęcie medycznym, pociągach dużych prędkości, motoryzacji, lotnictwie i innych branżach.


Jakie usługi możemy dostarczyć?

Możemy świadczyć usługi precyzyjnej obróbki CNC, usługi produkcji blach, usługi form wtryskowych z tworzyw sztucznych, niektóre pełne usługi w zakresie narzędzi do pielęgnacji urody i ozdób górnych.Gorące Tagi: Precyzyjna obróbka CNC części z blachy, dostosowane, luzem, Chiny, niska cena, jakość, trwałość, producenci, dostawcy, cena, oferta cenowa

Wyślij zapytanie

Produkty powiązane