Profesjonalna produkcja blach

Profesjonalna produkcja blach

Dostarczamy szeroką gamę profesjonalnej obróbki blach z wszelkiego rodzaju materiałów i wykończonych powierzchni. Produkujemy szeroką gamę elementów metalowych, zespołów i gotowych produktów powierzchniowych dla różnych sektorów i zastosowań. Nasze produkty są szeroko stosowane w komunikacji, przyrządach precyzyjnych, sprzęcie medycznym, pociągach dużych prędkości, przemyśle samochodowym, lotniczym i innych. Produkty są eksportowane głównie na rynek europejski i amerykański. Od ponad 20 lat zdaliśmy certyfikat ISO 9001 i AS 9100, audytowany certyfikat NADCAP-NDT by MPI w 2019 roku, a także wdrożyliśmy system ERP od 2018 roku i system lean manufacturing od 2020 roku.

Szczegóły produktu

Profesjonalna produkcja blach


1. Wprowadzenie do produktu

Świadczymy usługę Profesjonalnej Obróbki Blach.

Produkcja blachy to metoda produkcyjna polegająca na cięciu i gięciu blach w celu uzyskania różnych kształtów.

W całym procesie produkcji wyrobów metalowych stosuje się wiele technik produkcyjnych, takich jak cięcie, wykrawanie, gięcie i spawanie. Produkcja blachy może być opłacalną alternatywą dla procesów takich jak odlewanie i obróbka skrawaniem.

Proces jest również szybki i powoduje minimalne straty materiału.


2. Parametr produktu (specyfikacja)

Chropowatość powierzchni wynosi Ra 0,1-3,2.

Zakres pracy toczenia CNC to φ0,5 mm-φ150 mm * 300 mm

Zakres pracy frezowania CNC wynosi 510 mm * 1020 mm * 500 mm


3. Funkcja produktu i zastosowanie

Wytwarzanie blachy to subtrakcyjny proces produkcyjny, w ramach którego powstają części z cienkich blach.

Inżynierowie często wybierają części blaszane do profesjonalnej obróbki blach ze względu na ich wysoką precyzję i trwałość, szczególnie do zastosowań końcowych, takich jak obudowy, obudowy i wsporniki.

Produkcja blach jest szeroko stosowana w przypadku części przemysłowych i konsumenckich oraz w branżach specjalistycznych, takich jak motoryzacja, lotnictwo, energetyka i robotyka.


4. Szczegóły produktu

Nasz dostępny materiał metalowy do profesjonalnej obróbki blach jest bardziej opcjonalny, taki jak stal nierdzewna, aluminium, miedź, mosiądz, stal, żelazo itp., A także części montażowe.

Nasz profesjonalny zespół inżynierów zaleca najbardziej odpowiednie sposoby wytwarzania blach zgodnie z Twoimi wymaganiami.


5. Dostawa, wysyłka i obsługa

Pakiet jest standardowym pakietem eksportowym. Wszystkie rodzaje sposobów wysyłki mogą być używane ekspresowo, drogą lotniczą i morską.

Aby uzyskać akceptację i satysfakcję od naszych klientów, niezbędna jest dla nas szybka dostawa, staranne zorganizowanie wysyłki i ciągłość usług.

Głęboko wdrażamy filozofię biznesową zorientowaną na klienta, stawiającą na jakość.

Wdrażamy również „Program oceny wyników”, aby stale poprawiać nasze możliwości techniczne, jakość i umiejętności zarządzania oraz usługi.


6.FAQ

kim jesteśmy?

Sunbright to przedsiębiorstwo high-tech, które integruje badania i rozwój, produkcję i sprzedaż wysokiej klasy produktów i precyzyjnych komponentów. Produkty są szeroko stosowane w komunikacji, instrumentach precyzyjnych, sprzęcie medycznym, pociągach dużych prędkości, motoryzacji, lotnictwie i innych branżach.


jak możemy zagwarantować jakość?

Warsztat i masa produkcyjna podlegają ścisłej kontroli zgodnie z normą certyfikacji ISO 9001 i AS 9100D. Próbka przedprodukcyjna potwierdzona przed masową produkcją, końcowa kontrola przed wysyłką.


co możesz u nas kupić?

Precyzyjne części do obróbki CNC, w tym toczenie CNC i frezowanie CNC, niestandardowe części CNC, samochodowe części zamienne CNC, części do odlewania ciśnieniowego, części do kucia, formy wtryskowe, formy itp.


dlaczego warto kupować u nas, a nie od innych dostawców?

Mamy doświadczenie w personalizacji od ponad 20 lat. Dzięki koncepcji „pragmatyzmu” zapewniamy klientom kompleksowe rozwiązania wysokiej jakości, od surowców po inżynierię procesu i produkcję. Produkty są szeroko stosowane w komunikacji, instrumentach precyzyjnych, sprzęcie medycznym, pociągach dużych prędkości, motoryzacji, lotnictwie i innych branżach.


Jakie usługi możemy dostarczyć?

Możemy świadczyć usługi precyzyjnej obróbki CNC, usługi produkcji blach, usługi form wtryskowych z tworzyw sztucznych, niektóre pełne usługi w zakresie narzędzi do pielęgnacji urody i ozdób górnych.Gorące Tagi: Profesjonalna produkcja blach, dostosowana, luzem, Chiny, niska cena, jakość, trwałość, producenci, dostawcy, cena, oferta

Wyślij zapytanie

Produkty powiązane