Części do produkcji blachy stalowej

Części do produkcji blachy stalowej

Dostarczamy szeroką gamę części do obróbki blachy stalowej z wszelkiego rodzaju wykończeniem powierzchni. Zajmujemy się produkcją szerokiej gamy elementów metalowych, zespołów i gotowych produktów dla różnych sektorów i zastosowań. Od lotnictwa po motoryzację, dostarczamy szeroką gamę produktów do wielu różnych sektorów. nawiązaliśmy bliskie relacje robocze z klientami z wielu branż. Rozumiemy unikalne wymagania i wymagania każdego z dostarczanych przez nas sektorów. Dokładamy wszelkich starań, aby uzyskać satysfakcję i aprobatę klienta, nieustanną innowacyjność produktów i doskonalenie usług.

Szczegóły produktu

Części do produkcji blachy stalowej


1. Wprowadzenie do produktu

Części do produkcji blachy stalowej wykorzystują proces produkcyjny przez wytwarzanie metalu.

Produkcja metalu to proces tworzenia metalowych części lub konstrukcji z surowców metalowych.

W całym procesie produkcji wyrobów metalowych stosuje się szereg technik produkcyjnych, takich jak cięcie, wykrawanie, gięcie i spawanie.

Nasz doświadczony zespół inżynierów zaleca najbardziej rozsądny i cenny proces produkcji metalu zgodnie z materiałem, rozmiarem, kształtem, strukturą i scenariuszami zastosowania projektu produktu zgodnie z Twoimi wymaganiami.


2. Parametr produktu (specyfikacja)

Chropowatość powierzchni wynosi Ra 0,1-3,2.

Zakres pracy toczenia CNC to φ0,5 mm-φ150 mm * 300 mm

Zakres pracy frezowania CNC wynosi 510 mm * 1020 mm * 500 mm


3. Funkcja produktu i zastosowanie

Produkcja blachy to tworzenie konstrukcji metalowych przy użyciu różnych procesów.

Najczęściej blachy stalowe lub inne materiały metalowe są przetwarzane i składane w celu uzyskania większych produktów końcowych.

Nasze części do produkcji blach stalowych wykorzystują ten proces do produkcji różnych części metalowych w różnych zastosowaniach przemysłowych.


4. Szczegóły produktu

Wytwórcy metali specjalizują się w jednej lub kilku technikach związanych z procesem wytwarzania metalu, od wstępnego etapu projektowania po montaż i przygotowanie produktu końcowego.

Części do produkcji blach stalowych wymagają użycia wycinarek laserowych, maszyn kombinowanych laserów, wykrawarek CNC, obrabiarek CNC i technologii CMM itp.


5. Dostawa, wysyłka i obsługa

Pakiet jest standardowym pakietem eksportowym. Wszystkie rodzaje sposobów wysyłki mogą być używane ekspresowo, drogą lotniczą i morską.

Aby uzyskać akceptację i satysfakcję od naszych klientów, niezbędna jest dla nas szybka dostawa, staranne zorganizowanie wysyłki i ciągłość usług.

Głęboko wdrażamy filozofię biznesową zorientowaną na klienta, stawiającą na jakość.

Wdrażamy również „Program oceny wyników”, aby stale poprawiać nasze możliwości techniczne, jakość i umiejętności zarządzania oraz usługi.


6.FAQ

kim jesteśmy?

Sunbright to przedsiębiorstwo high-tech, które integruje badania i rozwój, produkcję i sprzedaż wysokiej klasy produktów i precyzyjnych komponentów. Produkty są szeroko stosowane w komunikacji, instrumentach precyzyjnych, sprzęcie medycznym, pociągach dużych prędkości, motoryzacji, lotnictwie i innych branżach.


jak możemy zagwarantować jakość?

Warsztat i masa produkcyjna podlegają ścisłej kontroli zgodnie z normą certyfikacji ISO 9001 i AS 9100D. Próbka przedprodukcyjna potwierdzona przed masową produkcją, końcowa kontrola przed wysyłką.


co możesz u nas kupić?

Precyzyjne części do obróbki CNC, w tym toczenie CNC i frezowanie CNC, niestandardowe części CNC, samochodowe części zamienne CNC, części do odlewania ciśnieniowego, części do kucia, formy wtryskowe, formy itp.


dlaczego warto kupować u nas, a nie od innych dostawców?

Mamy doświadczenie w personalizacji od ponad 20 lat. Dzięki koncepcji „pragmatyzmu” zapewniamy klientom kompleksowe rozwiązania wysokiej jakości, od surowców po inżynierię procesu i produkcję. Produkty są szeroko stosowane w komunikacji, instrumentach precyzyjnych, sprzęcie medycznym, pociągach dużych prędkości, motoryzacji, lotnictwie i innych branżach.


Jakie usługi możemy dostarczyć?

Możemy świadczyć usługi precyzyjnej obróbki CNC, usługi produkcji blach, usługi form wtryskowych z tworzyw sztucznych, niektóre pełne usługi w zakresie narzędzi do pielęgnacji urody i ozdób górnych.Gorące Tagi: Części do produkcji blachy stalowej, dostosowane, luzem, Chiny, niska cena, jakość, trwałość, producenci, dostawcy, cena, oferta

Wyślij zapytanie

Produkty powiązane